E-shopy,
internetové
obchody
.

e-shopyE-shopy nabízíme ve 3 produktových řadách, každá je vhodná pro jiný typ obchodování. Pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější variantu pro Vás. Nenabízíme krabicové řešení, ale e-shop přizpůsobený na míru vašemu podnikání.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o eshopy jsme spustili specializovaný portál ZISKOVÝ ESHOP na adrese www.ziskovy-eshop.cz

Zde se dozvíte všechny potřebné informace ohledně zřízení vaší vlastní internetové prodejny.

 

Jak začít - od zájmu o eshop po vlastní prodejnu

Každý eshop je originální a to nemyslíme jen nabídkou zboží. Jde především o vzhled, funkčnost, rozvržení kategorií, možnosti dopravy, plateb nebo i recyklační poplatky. Umíme vám eshop naladit na míru, nenabízíme totiž žádné krabicové řešení bez možnosti dalšího růstu.

Proto nás v první řadě zajímá co od eshopu očekáváte – podle toho vám navrhneme optimální konfiguraci vašeho elektronického obchodu.

Následuje ujasnění designu. Můžete využít ekonomickou variantu – již připravenou šablonu vzhledu s mírnou úpravou, nebo vám navrhneme jedinečný vzhled vašeho eshopu na míru.

Po aplikaci domluveného vzhledu spouštíme eshop do zkušebního provozu a máte možnost si vyzkoušet, zda eshop umí vše co jste od něj očekávali. Je-li vše v pořádku, můžete svůj obchod naplnit zbožím a začít obchodovat.

Pokud už nějaký elektronický obchod máte a chcete přejít na náš systém, pomůžeme vám naimportovat stávající zboží, abyste nemuseli vše přepisovat ručně.

Po spuštění je důležité eshop zaregistrovat do katalogů eshopů na internetu, např. Zboží.cz. Pokud si na to sami netroufnete, rádi vám s touto činností pomůžeme.

Další obor naší činnosti je pomoc při optimalizování vašich reklamních kampaní na Seznamu nebo Googlu. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Námi realizované e-shopy viz REFERENCE - E-SHOPY, INTERNETOVÉ OBCHODY

Mám zájem o

bezplatný SEO audit www stránky, zadejte adresu:Jméno: *
 Firma:
design a tvorbu www stránek na míruE-mail: *
levné internetové stránky - L.I.S.Telefon: *
zřízení a provoz e-shopu5 + 5 = *
zlepšení pozice ve vyhledávačích - SEO 
weby pro mobily a tablety 
jiné informace: 
 * položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

detail reference
detail reference
detail reference
detail reference
detail reference
detail reference

STUDIO VIRTUALIS s.r.o., Lužní 380/42, 783 35 Olomouc - Chomoutov
tel.: 585 423 794, gsm: 605 782 611, e-mail: virtualis@virtualis.cz